22 вересня , у День партизанської слави, учні 7-11 класів пройшли стежками партизанської слави загону ім. Кривця. Вони побували біля пам’ятників Невідомому солдату сіл Мочалище, Бірки, Красне, Соколівка, Піски. Діти поклали квіти до пам’ятників.
![партизанська могила](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2013/12/P9231219-224x300.jpg)
![вічна пам'ять](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2013/12/P9231216-300x225.jpg)
![пам'ять про партизан](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2013/12/P9231240-300x225.jpg)
22 вересня , у День партизанської слави, учні 7-11 класів пройшли стежками партизанської слави загону ім. Кривця. Вони побували біля пам’ятників Невідомому солдату сіл Мочалище, Бірки, Красне, Соколівка, Піски. Діти поклали квіти до пам’ятників.