” Сьогодні думи Шевченка є невіддільні від дум нашого народу. І тому народ так часто, так охоче звертається до свого поета. Гуманізм Шевченка, його ставлення до людини – як це зараз нам співзвучно!” – писав П.Тичина.
13 березня 2014р. в нашій школі пройшли Шевченківські читання. Учні розповідали біографію Великого Кобзаря, читали його вірші. Активну участь в підготовці та проведенні заходу взяли учні 9 класу (вчитель Бодня Н.Г.)
![Юля Ковальчук розповідає про життєвий шлях Шевченка](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2014/03/Фото0812-300x225.jpg)