Урок історичної пам’яті «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять»

Картинки по запросу крути

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва, стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

Трагічна загибель у 1918 році студентського куреня під Крутами у боротьбі за незалежну Україну стала для багатьох поколінь символом патріотизму та жертовності.

Цього дня учитель історії Череп А.П. для учнів закладу освіти провів урок історичної пам’яті «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять», присвячений дню вшанування пам’яті молодих героїв.

Учасники заходу читали патріотичні твори, присвячені героям Крут та героям АТО. Під час уроку пам’яті школярі переглянули відеофільм та презентацію, які присвятили пам’яті Героїв Крут, основною думкою яких: «вони боролися, щоб ми перемогли».  Пам’ять героїв Крут та тих, хто загинув, захищаючи Україну зараз, вшанували хвилиною мовчання.

Сьогодні, коли вирішується доля України, молодь, як і колись, у далекому 1918-му, перебуває в перших рядах боротьби, і не випадково, що боротьба ця проходить саме на Сході України. У цій боротьбі нас надихають слова великого Кобзаря: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *