![](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2020/10/20201016_123911-1024x576.jpg)
Ознайомила з поняттям “торгівля людими” та статистикою, яка стверджує, що 80% українців, які постраждали від від торгівлі людими, не мають вищої освіти.
У кожного з нас своя стежка, свій шлях до мети. І щоб не трапилась біда, яка ставить людину в залежність від обставин, ми повинні добре знати – рабство в третьоту тисячолітті існує і сучасний прояв його – це торгівля людьми. Обговорення проблеми сучасності допоможе підвищити рівень знань стосовно прав людини, сприятиме вихованню поваги до людської гідності та особистості
![](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2020/10/20201016_224959-1024x543.jpg)