Шановні батьки! Дорогі вчителі та учні!
Пісківський заклад щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Відходить в історію 2020, який був насичений подіями, глибоким змістом та звершеннями. Це рік, коли ми реально почали піклуватися про своє здоров’я, і все частіше бажати його один одному. Однак, для всіх нас цей рік залишиться часточкою прожитого життя, тому бажаємо світлих надій і щасливого та мирного майбутнього.
А ще, бажаємо у наступному році залишатися такими ж справжніми українцями. Хай Господь веде нас у 2021 рік по вказаному вірному шляху.
![](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2020/12/новий-рік-3-768x1024.jpg)
![](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2020/12/новий-1-768x1024.jpg)
![](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2020/12/новий-рік-4-1024x768.jpg)
![](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2020/12/новий12-768x1024.jpg)