День Святого Миколая в
Пісківській ЗОШ І-ІІІст. ім. П. Тичини
Свято Миколая вже прийшло до нас ,
Здійснились всі мрії , Миколай у нас ,
Здійснились бажання всієї дітвори ,
Він приніс малятам дарунки свої.
У День Святого Миколая учні – янголи прийшли в класи і привітали учнів 1 – 8 класів зі святом , та організували і провели конкурси , змагання та вручили їм подарунки.
Дирекція школи , батьківський , учительський та учнівський колективи щиро вдячні спонсорам, а саме : БСТ Сергія та Наталії Овчаруків, благодійній організації «Хавер», народному депутату Миколі Рудьковському.
Дітвора залишилася задоволеною
![Скрипець В.П. вручає подарунки](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2013/12/IMG_0066-300x168.jpg)
![св..Миколай завітав і до нас](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2013/12/IMG_0057-300x168.jpg)
![Як ми чекали цього свята](http://piskischool.com/wp-content/uploads/2013/12/IMG_0081-300x168.jpg)